Покрокова інструкція лакування дерев'яних меблів

Глянцеві лаковані меблі – мрія багатьох господарів. Тож ми розповімо вам, як пофарбувати меблі самостійно, щоб ви насолоджувалися їхнім гарним зовнішнім виглядом і чарівним блиском!

Покриття дерев'яних меблів лаком – це просте заняття, завдяки якому ви відразу оновите зовнішній вигляд своєї кухні, кімнати або саду. Єдине, що вам знадобиться, це відповідні лакофарбові вироби та інструменти. Тож  закачуйте рукави і беріться до роботи, даруючи своїм меблям друге життя!

mebli_2

Підготовка для лакування

Етап 1. Шліфування

З чого почати роботу? Звичайно, з шліфування! Таким чином ви підготуєте поверхню до нанесення лаку. Завдяки шліфуванню ви очищаєте деревину від будь-яких залишків, які можуть бути на ній, наприклад, фарба, інші лаки, бруд тощо. Якщо поверхня, яку ви готуєте, досить велика, для цих цілей можна використовувати шліфувальну машинку. Якщо ні, то достатньо буде наждачного паперу зернистістю 120-320.

Після завершення шліфування в кімнаті та на поверхні меблів залишиться багато пилу. Очистіть поверхні від пилу, перед наступним етапом робіт. Пам'ятайте: якщо ви не очистите меблі від пилу, то лакові вироби не зможуть у достатній мірі проникнути в структуру деревини.

mebli_1

Лакування меблів

Етап 2. Нанесення  Лакобейца

Для лакування дерев’яних меблів рекомендуємо захисно-декоративний Лакобейц, який створює міцне та еластичне покриття, стійке до стирання, що має важливе значення для дерев’яних меблів під час експлуатації. Водночас створює відмінний декоративний ефект.

Лакобейц слід наносити рівномірно на всю поверхню вздовж волокон деревини. Для накладання можна використати пензель або валик. Потрібно лакувати деревину Лакобейцом два рази, але варто пам’ятати, що наступний шар накладають через 12 годин після нанесення і висихання. Також звертаємо Вашу увагу на те, що перед кожним нанесенням виробу потрібно виконати міжшарове шліфування наждачним папером зернистістю 320. Водночас хочемо підкреслити, що шліфуючи, на поверхні має з’явитися білий пил. Відсутність пилу і «ґумова» поверхня на дотик вказує на те, що покриття ще добре не висохло.  Поверхня меблів набуде повних експлуатаційних властивостей через 7 днів.

mebli_3

Під час оновлення своїх меблів Ви можете надати їм будь-якого кольору з 12 доступних із запропонованої  палітри захисно-декоративного Лакобейцу.

Лакування дерев'яних меблів – відмінний  спосіб освіжити їхній зовнішній вигляд. Завдяки Лакобейцу VIDARON ви отримаєте ефект глянцю, який ідеально підійде, наприклад, для меблів у кухні чи вітальні.

  • mebli_2.jpg

Супутні вироби