Підготовка поверхні – ключ до правильного нанесення імпрегната

Дуже важливо правильно підготувати основу. Це етап, який ми часто пропускаємо, а наслідки цього є дуже серйозними. Препарат не проникне в деревину, якщо на її поверхні є старі покриття інших виробів. Наступне питання – естетичні переваги. Кінцевий результат буде поганим, якщо імпрегнат наносять на деревину, якої не відшліфували.

відарон імпрегнат

Перед нанесенням просочувальника деревина має бути гладкою, сухою і очищеною від забруднень. Поверхню деревини шліфують наждаковим папером. Ми використовуємо наждаковий папір із зернистістю приблизно 150-200, можливим є використання механічної шліфувальної машини. Якщо виконуємо реставрацію раніше пофарбованого предмета, вільні покриття або ті, що лущаться, потрібно усунути та шліфувати до самої деревини. Неушкоджене покриття – просто відшліфувати наждаковим папером. Шліфування виконуємо завжди в напрямку волокон деревини, інакше можуть виникнути дефекти у вигляді тріщин і подряпин.

  • імпрегнат
  • імпрегнат
  • шліфовка
  • шліфування

Супутні вироби

Інформаційний бюлетень VIDARON

Якщо ви бажаєте отримувати актуальну інформацію
з сайту, підпишіться на розсилання інформаційного бюлетня.


Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що "адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення

Підписатися