Оригінальне поєднання: тандем дерев’яної підлоги і керамічної плитки

Вигляд підлоги залежить не тільки від того, що ви на неї поставите, але і від способу з’єднання всіх її елементів. Щоб створити на підлозі в інтер’єрі цікаве оздоблення, зверніть увагу на нетипові способи поєднання самих матеріалів.  Вам цікаво, як привабливо  поєднати дерев’яну підлогу з плиткою? Саме про це ми розповідаємо у цій статті.

Сучасний тренд щодо створення відкритих просторів означає, що підлога стає чітким визначником зон у квартирі. Поєднання між вітальнею і кухнею або коридором здійснюється вже не за допомогою вертикальних поверхонь, а за допомогою горизонтальних фактур і оригінальних колірних рішень.

foto_2

Хоча облаштувати усю підлогу дерев’яними панелями не є проблемою, але цікавим буде поєднання на підлозі двох різних матеріалів, що стане справжнім викликом. Тому що важливі не лише текстури, які ви створюєте на одній поверхні, а головне  те, як Вам це вдасться вміло поєднати. Виберіть незвичайне поєднання дерев'яної підлоги з керамічною плиткою і створіть оригінальний дизайн інтер'єру. Як поєднати ці дві текстури, щоб вони виглядали цікаво і ефектно? Ми пропонуємо Вам кілька варіантів для наснаги.

Коли Ви виберете укладання плитки й деревини, подумайте про належний захист останнього матеріалу, щоб згодом красу оригінального дизайну не зіпсували знищені елементи підлоги. Тому рекомендуємо використати для декоративно-захисного оздоблення дерев’яної підлоги вироби ТМ VIDARON – Бейц для деревини і Лак для паркету без ґрунтовки. Бейц надасть деревині вишуканого кольору, який можна вибрати з 13 запропонованих виробником, а лак належним чином захистить її від подряпин, механічних пошкоджень, водночас цей виріб є стійким до стирання. Лак для паркету без ґрунтовки має 4 ступені блиску, відповідно зможете вибрати, який найкраще гармоніюватиме з керамічною плиткою і відмінно підкреслюватиме самобутність підлогового покриття.

foto_1_floor

Підлогове покриття в кухні

Класично керамічну плитку укладають на усю поверхню підлоги кухні. Відтак зону, де  готують їжу, відокремлюють на підлозі квадратом або прямокутником з плиток іншого кольору. Тому пропонуємо Вам інший варіант, зокрема, укладіть дерев’яну підлогу на більшій площі, де уся сім’я спільно за столом снідатиме, обідатиме й вечерятиме, а у робочій  частині кухні, де Ви готуєте їжу, оздобіть підлогову поверхню керамічною плиткою.

Для такої укладки підійде як гладка однотонна плитка, так і з цікавим орнаментом. Якщо Ви виберете плитку з візерунком, то краще підійде деревина з менш помітними шарами.

З’єднання дерев’яної підлоги з плиткою у формі шестикутника

Плитка у формі невеликих шестикутників – відмінний матеріал для поєднання з натуральною деревиною. Невеликий розмір шестикутників дозволяє забезпечити плавний перехід до іншої фактури. Такий дизайн є виправданим як на стику зон відкритого простору, так і на підлозі в конкретному приміщенні, наприклад, у кухні.

Ви можете захистити деревину Лаком для паркету без ґрунтовки VIDARON, який надзвичайно стійкий до подряпин, стирання та механічних пошкоджень. Його перевагою також є дуже короткий час висихання – покриття стає сухим на дотик через 3 години.

foto_3_floor_

Нетипова ялинка

Паркет «ялинка» підходить як для класичних, так і для сучасних інтер’єрів. Щоб вдало поєднати паркет такої форми з плиткою, вибирайте плитку, що імітує дощечки.  Таким чином, на кухні або в коридорі покладіть керамічну плитку, що має форму паркетних дощечок, а у вітальні їх  можна замінити на дерев’яний паркет.

Така укладка на підлозі буде цікаво виглядати, якщо поєднати кілька кольорів. Виберіть кольорову плитку або надайте дошкам паркету потрібного відтінку, скориставшись можливостями Бейц для деревиниVIDARON. Кольори, якими ви можете пофарбувати деревину, створять справді цікавий ефект. Згодом паркет захистіть Лаком для паркету без ґрунтовки VIDARON.

Ваша фантазія і якісні вироби втілять найсміливіші Ваші дизайнерські мрії.

  • Foto_2.jpg

Супутні вироби