Надійний захист деревини від ТМ VIDARON: Імпрегнат-ґрунт та Імпрегнат

Якщо на Вашому подвір’ї є дерев’яні конструкції, то ви, напевно, знаєте, що час від часу їх потрібно захищати й обробляти відповідними засобами. Але що вибрати серед різноманітного асортименту виробів для деревини? Усе залежить, якого ефекту Ви хочете досягнути. Проте одне можемо сказати ствердно: обов’язково будь-яку деревину, яка перебуватиме просто неба, потрібно добре захистити.

_3.[1]

Уявіть, що ви конструюєте садову альтанку з деревини. ЇЇ чудовий аромат, неймовірний вигляд і природний колір асоціюються з лісом. Якщо мова йде про садові меблі біля будинку, то  важко знайти кращий матеріал, ніж деревина, чи не так?

Однак слід пам’ятати, що свіжу деревину, з якої щойно виготовлені дерев’яні конструкції потрібно поґрунтувати для продовження їхньої служби. Адже, як відомо,  мінливі погодні умови мають значний вплив на стан деревини. Тому правильне ґрунтування – це  запорука того, щоб дерев’яні конструкції зберегли свою довговічність. Тож для ґрунтування найкраще підійде Імпрегнат-ґрунт VIDARON, який глибоко проникає і захищає деревину зсередини,  запобігаючи синяві і цвілі. Цей продукт також ефективно відлякує комах-шкідників, які  можуть теж пошкодити дерев'яні елементи. Імпрегнат-ґрунт  VIDARON добре просочує  структуру деревини і зміцнює її.

_1.[1]

Зазначимо, що, наносячи Імпрегнат-ґрунт на деревину, Ви захищаєте основу від вологи, мінімізуючи її проникання у структуру дерев’яних елементів. Завдяки властивостям цей виріб рекомендують  використовувати для  елементів дерев’яних фасадів, альтанок, дровітень, огорож, перегол, садових меблів, дверей, вікон й іншого.

Пам’ятайте: для надійного захисту деревини, крім ґрунтування, потрібно ще покрити її поверхневими лакофарбовими виробами, наприклад, захисно-декоративним Імпрегнатом VIDARON, який додатково захистить деревину від атмосферних факторів, підкреслить її вишукану красу. А ще однією з важливих переваг цього виробу є те, що його можна вибрати у кольорі. У палітрі доступні 12 популярних барв, тому Ви зможете легко оздобити дерев’яні конструкції в кольорі, що гармонійно впишуться у колористику дизайну і ландшафту Вашого обійстя. Таким чином, Ваше подвір’я набуде привабливого вигляду на заздрість усім перехожим!

_2.[1]

Дотримуючись усіх правил захисту і декорування деревини, Ваші улюблені конструкції служитимуть Вам впродовж багатьох років і візуально тішитимуть Вас і Вашу родину. 

  • _1.jpg

Супутні вироби