Лакобейц- захист деревини на практиці

shutterstock_749985907_

Як використовувати лакобейц, щоб ефективно захистити деревину? Ознайомившись зі статтею, ви отримаєте практичні знання про застосування та властивості цього засобу. Тож переконайтеся самі, що лакобейц -  захист деревини на довгі роки!

Лакобейц для деревини – один з найпопулярніших продуктів, який використовують для захисту деревини від пошкоджень. Майстри, столяри його високо оцінюють, оскільки він забезпечує міцне захисне покриття на дерев’яних поверхнях. Як використовувати лакобейц на практиці? Перевірте!

Що таке лакобейц і для чого він потрібен?

Щоб зрозуміти, чому лакобейц  так часто використовують, варто ознайомитися з його особливостями та параметрами. Лакобейц - це засіб з декоративно-захисними властивостями, які сприяють покриттю дерев'яних поверхонь. Лакобейц має високі параметри стійкості серед усіх консервантів для деревини. Завдяки їм деревина набуває легкого глянцевого покриття, що значно покращує зовнішній вигляд меблів вдома або в саду.

lakirobeyc_

 

Використання лакобейцу на практиці

Перш ніж використовувати засіб, варто ознайомитися з усіма тонкощами й інструкцією  його застосування. Лакобейц  простий у нанесенні: достатньо дотримуватись інструкції, яка розміщена на упаковці та в технічній карті. Як нанести його на деревину в приміщенні та на вулиці? Читайте нижче!

Захист деревини зовні

Лакобейц добре підходить для оздоблення деревини зовні, коли ви хочете відновити елементи, які особливо вразливі до пошкоджень, наприклад, садові меблі. Однак ви повинні знати, що захист деревини зовні вимагає більш ретельних заходів, ніж у випадку з внутрішніми меблями. Для цього ідеально підходить Лакобейц захисно-декоративний VIDARON, який захищає деревину від сонця (УФ),води, снігу та морозу, тобто майже від найрізноманітніших кліматичних явищ, які можуть сприяти руйнуванню садовим меблям.

Як наносити лакобейц? Практичні поради

shutterstock_1154278777_

Важко знайти такий же ефективний засіб для захисту деревини, як лакобейц. Як наносити його на деревину? Пам’ятайте, що на поверхню, яка піддається впливу сонячних променів, потрібно нанести не менше 2 шарів засобу. Час висихання виробу становить не менше 12 годин, але повний захист деревина отримує через 7 днів.

Між нанесенням окремих шарів не забудьте відшліфувати суху поверхню наждачним папером з зернистістю приблизно 320.

Найпопулярніші кольори Лакобейцу

Лакобейц для деревини буває в багатьох привабливих кольорах, які ви можете вдало поєднувати з декором вашого будинку або саду. Лакобейц захисно-декоративний VIDARON доступний в десятках гарних кольорів: L07 каліфорнійська секвоя, L15 благородне червоне дерево, L02 золота сосна, L17 вибілений дуб, L10 африканське венге, L06 американська червоне дерево або L08 королівський палісандр.

shutterstock_395756059_

Захист деревини лакобейцом не складний, але забезпечує тривалий захист і гарний зовнішній вигляд. Все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися інструкцій на упаковці та в технічній карті. Тож виберіть відповідний засіб для ваших потреб і приступайте до процесу декорування і захисту дерев’яних виробів у своєму помешканні чи на дачі!

 

  • shutterstock_395756059_.jpg
  • shutterstock_1154278777_.jpg
  • shutterstock_749985907_.jpg
  • Lakirobeyc_.jpg