Екологічний та безпечний лак - у 100 кольорах

Використання високоякісного лаку є ключовим для отримання на дерев'яних поверхнях естетичного та стійкого до стирання і подряпин покриття. Завдяки застосуванню Акрилового лаку VIDARON, доступного тепер у широкій кольоровій гамі, деревина отримує надійний захист в обраному нами кольорі!!!

Лак захищає деревину від стирання, подряпин і механічних пошкоджень та водночас дозволяє зберегти її природний вигляд. Якщо бажаємо отримати естетичну дерев'яну поверхню «в кольорі», правильним рішенням буде використання акрилового лаку VIDARON у версії база (для тонування в системі колорування). Лак є одночасно готовим до застосування виробом у безбарвній версії та базою, яку можливо затонувати у 100 кольорів у системі VIDARON Colour System. Завдяки його використанню в рамках весняної зміни дизайну інтер'єру, крім кольорової гами стін, нового омріяного вигляду ми надамо також меблям чи виготовленій із дерева балюстраді.

лакування іграшок

Акриловий лак VIDARON, який швидко сохне, характеризується м'яким, неподразливим запахом. Він відповідає найсуворішим вимогам європейського стандарту PN EN 71.3 «Безпека іграшок», завдяки чому є нешкідливим для людей із підвищеною чутливістю. Перевагами виробу є також просте нанесення і дуже хороша адгезія. Лак призначений для захисно-декоративного лакування меблів, балюстрад, іграшок, стінних панелей та інших предметів, виготовлених із деревини, які використовують усередині приміщень.

лакування іграшок - акриловий лак

Для тонування можна використовувати акриловий лак VIDARON в упаковках об'ємом: 750 мл, 2,5 л і 10 л.

  • лакування деревини