Як ефективно спроєктувати сад навколо будинку? Наші поради

Ідея саду навколо будинку - від задуму до реалізації

Якщо вам цікаво, як спроектувати сад навколо свого будинку, почніть з чіткого визначення ваших потреб і складання списку предметів, які ви вважаєте необхідними. Оцініть місце яке у вас є і для кого воно призначене. Ідея саду навколо будинку, коли площа займає кілька десятків гектарів, дає вам широкий спектр можливостей. Найкраще рішення – розділити територію на тематичні сектори і розташувати їх таким чином, щоб кожна з них не впливала негативно на функціонування інших частин.

shutterstock_450289576_1

Невеликий сад навколо будинку не потребує багато витрат. За ним буде простіше доглядати, а вміле поєднання різних стилів і рішень дозволить втілити усі задуми. Під час проєктування саду варто відповісти на питання: як зробити навколо будинку сад, який буде слугувати усім мешканцям? Незалежно від того, чи ви більше зосереджуєтеся на сучасному форматі саду навколо будинку, чи ваша ідея має на меті реалізувати напрямок еклектизму, що ґрунтується на проявах фантазії та свободи.

 

Сад навколо будинку: природні елементи і правила композиції

Добре, якщо ви вміло адаптуєте свої ідеї щодо проєктування саду навколо будинку до наявних елементів, умов і створення концепції. Якщо ваш будинок розташований на нерівній і горбистій місцевості, це чудова база для створення цікаво облаштованого і спланованого т.зв. рокарію. Ви також можете садити кущі, дерева та рослини, які добре себе приживаються на крутій місцевості та створюють казкові комбінації з кольоровим камінням та рідкими лишайниками.

shutterstock_1302767641_1

Для більшості присадибних ділянок потрібне місця для будинку, альтанки або садових меблів, де можна пообідати з родиною або організувати вечірку для друзів. Невеликий сад навколо будинку – це якраз вдале рішення. Більшість садових меблів виготовляють з деревини. Навіть ті, у яких основним матеріалом виробництва є екзотична деревина, то вона вимагає постійного догляду та захисту від шкідливих погодних умов.

shutterstock_12941818_1

Не кладіть занадто багато предметів один біля одного. Ви втратите їх унікальність і ускладните їх використання. Якщо будинок перебуває на відкритому просторі, стіна з високих і густих дерев збагатить тихий і гарний сад навколо будинку. Коли ви облаштовуєте вузький сад навколо свого будинку, не садіть навколо нього занадто багато рослин. Ви можете поставити біля нього довгі гойдалки або посадити високі і широкі рослини.

 

Як спроєктувати сад навколо будинку: втілення Ваших мрій

Як облаштувати сад навколо будинку? Розділіть його на зони. Постарайтеся влаштувати його так, щоб кожен присутній отримав від цього задоволення. Важко знайти людину, яка б не любила проводити час на природі. Якщо ви часто працюєте вдома, розмістіть у своєму саду зручні меблі, які можна захистити від сонця та дощу за допомогою висувного даху або декоративного водонепроникного матеріалу. Не забудьте захистити всі меблі відповідним засобом.

shutterstock_221201941_1

Ідеально для цієї мети підійде Імпрегнат захисно-декоративний Vidaron. Він захищає деревину від атмосферних факторів, створює покриття, стійке до синяви, пліснявих грибів та лишайників, які дуже часто з'являються на дерев'яних меблях. Важливо: імпрегнат підкреслює красу натуральної деревини, а в поєднанні з Імпрегнат-ґрунтом для деревини Vidaron забезпечує до шести років ефективного захисту деревини.

Ідея саду навколо будинку також може включати в себе ігрову зону для маленьких мешканців. Це не тільки будиночки, пісочниці чи гірки. Також останнім часом дуже популярні крейдяні дошки або смуги перешкод з мотузок і дощичок, що підтримують фізичний розвиток дитини. Тут може стати в пригоді Лакобейц захисно-декоративний Vidaron, який продовжить термін служби садової архітектури. Захищає від сонячного проміння (УФ),води, снігу та морозу. Покриття стійке до подряпин і надає тривалий декоративний ефект.

Як запроєктувати сад навколо будинку? Гарний сад навколо будинку повинен вас понад усе тішити не тільки домочадців, але і гостей. Не варто турбуватися про думку навколишніх або звертати увагу на останні тенденції в декоруванні, якщо вони не узгоджуються з вашими ідеями втілення дизайнерського простору у саду. Сад має бути вашим місцем – проводьте в ньому гарно час і діліться своїм щастям з близькими.

  • shutterstock_12941818_1.jpg
  • shutterstock_1302767641_1.jpg
  • shutterstock_450289576_1.jpg
  • shutterstock_221201941_1.jpg