Імпрегнат чи Олія для деревини? Відновлення садових меблів на практиці

shutterstock_221201941_1

Чим захистити  деревину - олією чи імпрегнатом? Прочитайте статтю нижче, і ви дізнаєтеся, які з цих рішень краще використовувати для захисту садових меблів. Завдяки цьому ваші дерев'яні вироби прослужать вам багато років!

Деревина, мабуть, найбільш універсальний з усіх будівельних матеріалів. Її можна використовувати як для конструкцій даху, так і для меблів. Деревина - міцна, естетична, а також  натуральна - їй немає рівних у будівництві. Однак якщо вона зазнає  впливу зовнішніх факторів, її потрібно правильно захистити – інакше дерев’яні елементи швидко руйнуватимуться. Який найкращий засіб для захисту дерев’яних меблів в саду?

Фарбування та олієння деревини - чим?

shutterstock_1106244512_

Який виріб краще використовувати для захисту деревини – олію чи імпрегнат? Кожна з цих особливостей має унікальні властивості, які ви можете адаптувати відповідно до своїх потреб. Важливо звернути увагу на те, які засоби можна поєднувати, а які не  можна комбінувати один з одним.

Імпрегнат для деревини – застосування

Імпрегнат - це продукт на основі води або органічних розчинників. Діє шляхом глибокого проникнення в «внутрішню частину» деревини, завдяки чому забезпечує міцний захист від псування та механічних пошкоджень. Імпрегнат захисно-декоративний Vidaron ідеально підходить як основа для захисту садової деревини. Засіб забезпечує повний біологічний захист деревини, захищаючи її від пліснявих грибів та лишайників, синяви або навіть комах, які діють на неї так само руйнівно, як і інші фактори.

Імпрегнат-ґрунт – це продукт, який є прекрасним рішенням, якщо ви хочете захистити деревину від потенційних пошкоджень. Проте також варто звернути увагу на Імпрегнат захисно-декоративний і застосувати його як фінішний засіб, щоб забезпечити садові меблі комплексним захистом та естетичним покриттям. 

Пам’ятайте, що у випадку з імпрегнатами для деревини тільки використання обох вищевказаних засобів – спочатку Імпрегнат-ґрунт, а потім захисно-декоративний – забезпечить комплексний захист садових меблів.

Коли і як покривати деревину олією?

Нанесення олії на деревину також є популярним і перевіреним способом захисту садових меблів. Проте для поверхні такої деревини, яка, природно, характеризується більш високим ступенем твердості, рекомендуємо наносити олію.

shutterstock_148623044_

У чому перевага олієння деревини зовні? Садові меблі, покриті шаром олії, набудуть привабливого вигляду - олія створює на ній невидимий шар, підкреслюючи природну структуру і шляхетний вигляд деревини, а саме покриття буде привабливішим.Олія деревини Vidaron доступна у кольорах, зокрема,    сірий антрацит  D05, вибілений дуб D06, тик натуральний  D02, королівський палісандр  D04 або екзотичний іроко D03, водночас виробник пропонує і  безбарвний колір. Ще однією перевагою олій для деревини є те, що вони не розшаровуються і не тріскаються, зберігаючи красивий зовнішній вигляд довше.

Як наносити на деревину олію? Вибираючи  олію, пам’ятайте: її не можна використовувати на деревині, яка попередньо була оброблена, оскільки у такому разі  олія не зможе рівномірно і ретельно проникнути в деревинну, тому не забезпечить ефективного захисту.

Підіб'ємо підсумок. Що вибрати для захисту садових меблів: імпрегнат чи олію? Насправді обидва рішення хороші, але, вибираючи виріб, варто врахувати  тип деревини, яку ви хочете захистити. Якщо деревина – тверда, то  вибирайте олію, а якщо потрібна додаткова захисна основа, то краще  використати Імпрегнат-ґрунт й Імпрегнат захисно-декоративний Vidaron.

 

  • shutterstock_440848411_.jpg