Фарбування та захист дерев’яного навісу: поради експерта

Садовий навіс є одночасно і декоративним, і практичним елементом. Щоб він прослужив вам довгий час, його потрібно правильно захищати від шкідливих факторів. Як це зробити? Нижче ви знайдете покрокові експертні поради!

Дерев’яний навіс для саду – це споруда, яка вимагає особливого догляду, коли справа стосується обслуговування. Ви, звичайно, не хотіли б, щоб дах над вашим автомобілем або гриль піддавалися пошкодженню від шкідливих зовнішніх факторів. Тому варто час від часу оновлювати деревину, захищаючи її відповідним засобом. Завдяки цьому ви будете впевнені, що конструкція прослужить вам багато років!

Крок 1. Дерев'яне садове накриття: заготовки

Перед початком робіт, що пов’язані із захистом деревини, необхідно подбати про відповідні інструменти та підготувати поверхню, яку плануєте облаштовувати. Спочатку зберіть все необхідне:

shutterstock_1133914919

Далі можна переходити до підготовки дерев’яного садового накриття для просочення. Відшліфуйте поверхню наждачним папером або механічною шліфувальною машиною, щоб позбутися будь-яких залишків фарби та лаку та більших забруднень. Потім знепиліть деревину великою щіткою та протріть поверхню ганчіркою. Переконайтеся, щоб основа була ретельно очищено, аби  імпрегнат  добре просочився всередину деревини.

Крок 2. Фарбування дерев’яного навісу імпрегнатом

Коли деревина була належним чином підготовлена, настав час для кроку 2. Нанесення на поверхню навісу  Імпрегнат-ґрунту VIDARON. Він дуже глибоко проникає в структуру деревини і забезпечує повний біологічний захист.

Використання імпрегнату просочує та зміцнює деревину й захищає навіс від грибка, синяви та комах-шкідників. Це також чудовий спосіб для тих, хто задумується над тим, як захистити необроблену деревину навісу для автомобіля. Імпрегнат-ґрунт ефективно захищає поверхню. Ґрунтуючи деревину, цей засіб створює відмінну основу для подальшої обробки фінішними виробами.

Для нанесення імпрегнату використовуйте малярний пензлик або метод занурення. Також не забудьте про захисні рукавички!

Крок 3. Дерев'яний навіс – посилення захисту

Пам’ятайте: для фарбування дерев’яного навісу потрібно виділити достатньо часу! Коли Імпрегнат-ґрунт висохне, пора нанести інший захисний виріб. Дерев’яне накриття – це конструкція, яку необхідно покрити ще й шаром Захисно-декоративного імпрегнату VIDARON.

Завдяки властивостям імпрегнат захистить деревину від шкідливих факторів і підкреслить красу структури деревини.

shutterstock_1014306295

Для нанесення захисно-декоративного імпрегнату VIDARONна конструкцію дерев’яного навісу для автомобіля скористайтеся пензлем, але попередньо не забудьте очистити його від залишків Імпрегтат-ґрунту або можете замінити його на інший. Після закінчення роботи почекайте, поки дерев’яний навіс повністю висохне і можете користуватися ним впродовж багатьох років.

Ремонт дерев’яного накриття для саду – нескладне завдання, яке можна легко виконати без чиєїсь допомоги.

  • shutterstock_1133914919.jpg

Супутні вироби