Дерев'яне крісло в саду – зручність у простому варіанті

Шукаючи ідеальні садові меблі, насамперед зверніть увагу на зручність сидіння. Вдалим вибором стане зручне дерев'яне крісло для саду, яке чудово доповнить зелений ландшафт, а завдяки відповідному просоченню прослужить вам довгі роки.

_3

Безсумнівно, соковита зелена трава і різнокольорові квіти допоможуть вам порелаксувати в саду. Однак, щоб ваш відпочинок був максимально комфортним, вам знадобиться зручне місце для сидіння, яке змусить вас відчути себе бадьорим й енергійним після кількох годин спілкування з природою.

Цю роль відмінно виконав би гамак, якби не маленька незручність. Сидячи на ньому, складно випити гарячу каву, без проблем з'їсти улюблений десерт чи їжу. Набагато кращим рішенням стане дерев'яне садове крісло.

Чому доцільно мати дерев'яне садове крісло?

Меблі з деревини – це класика.Цей матеріал настільки універсальний, що ви легко адаптуєте його до  будь-яких дизайнерських рішень домашнього простору. Дерев'яне садове крісло буде чудово гармоніювати із зеленими рослинами.

Дерев'яні меблі міцні і довговічні. Їхнє застосування у саді є виправданим. Дерев’яні стільці можна сміливо ставити і у траві, на галявині, чи на облаштованій твердій поверхні (і можете бути впевненими, що вони не перевернуться). У продажу Ви знайдете крісла з порід дерев, які ростуть у нашій місцевості (сосни, дуба, бука),але і також можете придбати стільці  із екзотичної деревини.

_2

Садові дерев’яні крісла на довгі роки!

Звісно, якщо дерев’яні садові меблі добре захищені, то вони служитимуть господарям впродовж багатьох років. Належний захист поверхні та регулярний догляд є обов’язковими. Адже мінливі атмосферні фактори, що впливають на деревину, сприятимуть її руйнуванню. І щоб цього не сталося, потрібно подбати про дерев’яні стільці заздалегідь, захистивши їх захисно-декоративними засобами.

Тож для захисту стільців насамперед скористайтеся виробом Імпрегнат-ґрунт для деревини, який глибоко просочує її й захищає від грибків, синяви і технічних шкідників, а також зміцнює матеріал. Цим продуктом ґрунтують деревину для подальшого нанесення декоративних виробів, наприклад, Імпрегнат захисно-декоративний. Цей засіб підкреслить натуральну красу деревини і захистить її від руйнівного впливу атмосферних чинників. Крім цього, ви можете своїм стільцям надати шляхетних барв, обравши з-поміж 12, колір, який найбільше Вам буде до вподоби і пасуватиме дизайну Вашого обійстя. Для ефективного результату достатньо нанести 2 шари цього імпрегнату, але, щоб досягти надійності, дотримуйтеся інструкцій та рекомендацій виробника щодо техніки нанесення.

Зручне садове крісло: що вибрати?

Якщо Ви виберете дерев’яне крісло серед широкого асортименту зручних садових меблів, які будуть використовуватися для відпочинку серед зелені. Вам доведеться самостійно вирішити, яким стільцям  віддасте перевагу: простому стільцю, розкладному або кріслу зі зручними підлокітниками.

А, можливо, Вас цікавить щось інше, ніж класичні дерев'яні крісла? Садові меблі не повинні обмежуватися лише меблями традиційної форми.

Ви можете розглянути креативні варіанти, наприклад, місця для сидіння, виготовлені з піддонів, або підвісні крісла. Чим цікаві і характерні такі меблі?

_1

Безперечно, крісла з піддонів – це дешевша версія, але водночас цікава конфігурація садових меблів. Тож Ви самостійно можете створити їх у своїй зеленій зоні релаксу, а якщо Ви прихильник творчого підходу, то матимете можливість власноруч помайструвати. Підглянути ідеї щодо виготовлення стільців з піддонів можна в різних інтернет-джерелах. Такий індивідуально розроблений та виготовлений своїми руками стілець з піддонів стане не лише зручним, але й привабливим доповненням у садовому просторі. Тож експериментуйте і розробіть та створіть такі стільці, які захоплюватимуть усю Вашу родину, знайомих і кольорами, і фактурами і навіть формами.

Бажаєте зручно гойдатися, як у гамаку? Зробіть ставку на альтернативу, якою є підвісне крісло – конкурент  садової гойдалки. Така сучасна конструкція, яку використовують на дворі, має бути виготовлена із матеріалів, що стійкі до мінливих погодних умов. Щоб можна було вільно розгойдуватися, підвісьте крісло на спеціальний каркас або на товсту і міцну гілку. М'які подушки на таких стільцях створять додатковий комфорт під час відпочинку.

Лише Ваші творчі здібності допоможуть створити неповторну зону релаксу для Вашої родини і близьких, щоб разом посидіти на лоні природи і насолоджуватись її красою та родинним затишком!

  • _3.jpg