Дерев'яні ширми для саду, на терасу і балкон – поради та ідеї для натхнення

Дерев'яні ширми – чудовий спосіб урізноманітнити облаштування тераси, балкону чи саду. Однак вони також можуть виконувати практичну функцію, зокрема, закривати, відгороджувати або захищати. Як винахідливо використовувати садові ширми? Зазирніть до нашого порадника з цікавими ідеями!

Зміст:

  • Як креативно використати дерев’яні ширми для саду
  • Як користуватися дерев’яними балконним ширмами
  • Для яких цілей використовують дерев’яні ширми у домі

 shutterstock_1565599627

Як креативно використати дерев’яні ширми для саду

Дерев'яні садові ширми – це маст-хев для кожного, хто любить розумно організований простір, де панує абсолютний лад і порядок. Як їх використовувати? Насправді список ідей нескінченний – важко знайти більш універсальний і практичний елемент облаштування саду. Насамперед вони стануть в нагоді для створення камерного простору, коли нам заважає близькість вулиці чи сусідського двору. Дерев'яна ширма, пофарбована в приємний колір, у поєднанні з ящиками для квітів або кованими підставками під вазони створить відчуття затишку та надасть саду оригінальності. Більш легкі, ажурні дерев'яні ширми можна використати як своєрідну опору для витких рослин, закріпивши їх, скажімо, на бічних стінах тераси. Якщо ви хочете,щоб дерев’яна ширма довше залишалася неушкодженою , обов’язково захистіть її від несприятливих зовнішніх факторів, зокрема, ретельно пофарбувавши Захисно-декоративним лакобейцом Vidaron у відтінок, який пасуватиме до облаштування тераси чи решти садових меблів. Цей виріб, з одного боку, захищає деревину від дії прямих сонячних променів, води та низьких температур, а з іншого – підкреслює природний малюнок шарів деревини. Дерев'яна садова ширма також послужить справжньою чарівною паличкою, якщо ми хочемо в естетичний спосіб приховати від очей гостей менш привабливі частини садиби.

shutterstock_1756391594

Як користуватися дерев’яними балконним ширмами

Дерев'яні балконні ширми також можуть послужити вам у різний спосіб. Насамперед, вони можуть виконувати роль стінок балкону, завдяки чому ті, хто насолоджується тут відпочинком, зможуть почуватися дещо вільніше. На високих ажурних ширмах можна закріпити такі елементи декору, як-от паперові ліхтарики або вулична гірлянда з лампочок. Дерев'яні садові ширми, встановлені на балконі, мають ще одну перевагу: вони ефективно захищають від неприємних поривів вітру. Ви також можете встановити їх, дбаючи про котиків, які часто полюбляють небезпечні забави на поручнях балкону. Якщо дерев'яні балконні ширми не в вашому стилі, можна вибрати моделі з поліестеру або полотна, натягнутого на алюмінієві рами.

shutterstock_690799873

Для яких цілей використовують дерев’яні ширми у домі

Дерев'яні ширми пригодяться і в домі. Це круглорічна опція, якою варто користуватися з точки зору не лише естетики інтер’єру, але й його функціональності. Ширми стануть в пригоді насамперед для виділення окремих зон в межах єдиного відкритого простору. Приклад? Скажімо, дерев’яна перегородка, що складається з трьох частин, створить у великій спальні додатковий простір для туалетного столика та гардеробу, де можна усамітнитися, щоб спокійно займатися косметичними процедурами або приміряти одяг. Дизайнери інтер’єрів також рекомендують використовувати дерев’яні ширми для віталень, щоб відділяти зону відпочинку від обідньої чи робочої зони. Придбайте такі дерев’яні ширми для своєї оселі, особливо якщо у вас квартира-студія, в якій вітальня увечері перетворюється на спальню. Якщо ви хочете зберегти природну красу деревини, підкресліть її, покривши ширму акриловим лаком Vidaron, який швидко висихає, не має різкого запаху та безпечний для використання всередині приміщень.

shutterstock_1661842039

Чи є сенс вкладатися в дерев'яні ширми для саду? Звичайно! Таке рішення не тільки високоестетичне, але й надзвичайно практичне. Якщо ви хочете створити враження стильної тераси, відокремленої від навколишнього світу, або приховати менш привабливі елементи саду, дерев'яні садові ширми – саме те, що треба!

 

  • shutterstock_1756391594.jpg
  • shutterstock_1661842039.jpg
  • shutterstock_1565599627.jpg
  • shutterstock_690799873.jpg

Супутні вироби