Дерев'яні балки на стелі – цікаві рішення

Стеля, пофарбована сніжно-білим кольором, – це  класична форма облаштування стелі.Чи хотіли б ви зруйнувати цей стереотип? Для цього потрібно дуже мало.Достатньо лише розмістити на стелі дерев’яні балки, і ви створите стильну конструкцію для стелі. Перегляньте ідеї, як цікаво використати декоративні балки.

__2_xl

На етапі планування дизайну інтер’єру ми враховуємо  колір стін і тип підлоги, але рідко беремо під увагу зовнішній вигляд стелі. Цілком природно, що вона буде сніжно-білою, але від такого традиційного й універсального шаблону можна відійти і вибрати інший  варіант облаштування стелі.

Тож як змінити цей популярний стереотип? Один із найцікавіших методів, який кардинально трансформує Ваш домашній простір, -  це оздобити стелю дерев’яними балками, які увиразнять будь-яке приміщення з моменту, коли Ви переступаєте його поріг, а також дерев’яні елементи додадуть інтер’єру теплоти і затишку.

Тож Вас зацікавила наша ідея, як і де використовувати дерев'яні балки на стелі при облаштуванні інтер'єру? Скористайтеся одним із наших джерел натхнення.

 

Для традиційних і сучасних інтер’єрів

Стеля, оздоблена балками, робить приміщення дуже затишним.Вона надає приміщенню стиль кантрі, що нагадує простоту давньої дерев’яної хати, в якій збережені дух предків і їхні традиції.

Інтер'єр, облаштований в стилі кантрі, найбільше підкреслять балки на стелі. Водночас вони також чудово підійдуть до білизни скандинавських інтер'єрів або мінімалістичного простору лофта. Декоративні балки також є красивим доповненням до класичних інтер’єрів або помешкань, оздоблених у промисловому (індустріальному) напрямку.

_1xl

Натуральний або кольоровий

Декоративні  балки на стелі можна облаштувати двома способами:

  • увиразнити природний вигляд і колір деревини та підкреслити структуру шарів деревини;
  • пофарбувати балки у будь-який колір, наприклад, у світлий або у темніший. Не бійтеся контрастів, адже вони, навпаки, виділятимуть балки на стелі, у такий спосібнададуть інтер’єру самобутності.

Незалежно від того, яке розташування балок ви виберете, використовуйте для їх захисту і декорування якісні вироби. Адже варто пам’ятати, що деревині потрібно не лише надати колір, але й надовго захистити її від шкідливих факторів.

Для цього рекомендуємо насамперед захистити балки Імпрегнат-ґрунтом VIDARON, який захистить  деревину від синяви, грибків, що викликають розкладання деревини, та комах, технічних шкідників, та задекорувати їх  захисно-декоративниим Лакобейцом, який створює на деревині міцне та еластичне покриття, стійке до стирання.

 Дерев'яні балки на стелі в кожній кімнаті

Деревина є надзвичайно універсальним матеріалом, тому декоративні балки на стелі можна використовувати в будь-якому приміщенні.Вони добре підійдуть на кухні,  у спальні та вітальні.

Дерев'яна стеля – це також цікава ідея для того, щоб зробити незвичайні інтер'єри ще привабливішими. Балки відмінно впишуться в приміщення з високими стелями. Дерев'яні елементи візуально зменшать висоту приміщення і зроблять її набагато затишнішою. З іншого боку, якщо ви облаштовуєте сучасний простір, подумайте про поєднання дерев’яних балок зі скляним дахом.

 

Дерев’яні балки не лише у помешканні

Використовуйте балки на стелі не лише у помешканні. Такі дерев’яні конструкції пасуватимуть на терасі, балконі, басейні. Таке рішення не тільки естетичне, але і практичне. Щоб створити надзвичайно атмосферний простір, розмістіть на балках лампи або ліхтарі або них повісьте рослини в горщиках.

__3_xl

Дерев’яна стеля

Якщо ви дуже любите деревину, то ніщо не заважає вам обшити дошками всю стелю - і укоси на горищі, і горизонтальну стелю в кімнатах. Такий формат облаштування особливо підкреслить характер інтер'єру кантрі. Для його використання не обов’язково мати будівлю з дерев’яною конструкцією. Ви успішно створите дизайн з дерев’яною стелею і в цегляному будинку.

Наші поради надихнуть Вас на нові й цікаві дизайнерські рішення.

  • __2_XL.jpg

Супутні вироби