Дерев'яна табличка з номером будинку – зроби власноруч!

shutterstock_777061282_

Саморобні елементи облаштування будинку та оточення – це спосіб виділитися креативністю та талантом. Один із простих гаджетів, який можна зробити самостійно, – дерев’яна табличка з номером будинку на паркані або стіні. Однак перед початком роботи необхідно підготувати усі необхідні інструменти. Перевірте, що вам знадобиться!

Дерев'яна табличка з номером будинку: проєкти та методи

Деревина – це універсальний матеріал. Найчастіше його використовують для оздоблення будинку, двору та саду. Його природний колір і краса асоціюються з домашнім теплом й ідеально гармоніюють з багатьма стилями декорування. Використовуйте цей надзвичайний потенціал і створіть унікальну вивіску, яка виділить ваш будинок з-поміж інших.

Дерев’яну адресну табличку можна створити багатьма способами. Використання конкретних інструментів багато в чому залежить від того, який проєкт ви виберете. Використовуйте власну уяву або знайдіть натхнення, наприклад, онлайн, щоб створити візуалізацію вивіски. Подумайте, чи буде деревина єдиним використаним матеріалом. Деякі вважають за краще кріпити на дошку декоративні цифри і букви з пластику або латуні. Вибір за вами.

Цікавою є ідея вирізати самі цифри і прикріпити їх до паркану або стіни. У такому проєкті немає необхідності включати дошку, яка б стала фоном номера. Інша пропозиція — ажурний візерунок із вписаним в фігуру номером або квітковим мотивом. Цей тип вивіски вимагає багато роботи, але він обов’язково приємно здивує ваших сусідів і відвідувачів. Найпопулярнішим рішенням є номер, вирізаний на дошці або прикріплений до її поверхні.

shutterstock_359018174_

Як зробити табличку?

Що потрібно для створення дерев’яної вивіски з номером будинку на паркані або стіні? Підготуйте:

• креслення або роздруківка проекту в масштабі 1:1;

• олівець;

• інструменти для різання (за потребою);

• інструменти для шліфування - наждачний папір або шліфувальна машина;

• деревина – потрібну кількість дощечок;

• клей для деревини або інших матеріалів (при необхідності);

• продукти для просочування та фарбування деревини, наприклад Захисно-декоративний Імпрегнат VIDARON.

shutterstock_557478715_

  1. Перший етап робіт: підготовка робочого місця та матеріалів.
  2. Перенесіть креслення конструкції на дошку, потім виріжте елементи потрібної форми.
  3. Вирівняйте будь-які нерівності за допомогою шліфувальної машини або наждачного паперу.
  4. Якщо окремі елементи (наприклад, дошка і цифри) потребують склеювання, перед з’єднанням їх поверхні просочують і фарбують.
  5. Тільки після висихання просочення і фарби нанесіть столярний клей (нанесіть згідно з рекомендацією виробника). Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що кожен сантиметр плити буде ретельно захищений і ретельно пофарбований.

Ваша табличка готова, але якщо ви хочете додатково захистити її від ультрафіолетового випромінювання та надати їй глянцевого покриття, то Захисно-декоративний лакобейц VIDARON вам допоможе. Однак не забувайте, що під лакобейц потрібно використовувати відповідне просочення, наприклад Імпрегнат-ґрунт VIDARON.

Дерев'яна адресна табличка, яка прослужить вам багато років

Найважливіший етап виготовлення таблички – правильне просочення. Захист від атмосферних і біологічних факторів, наприклад, вологи, синяви, цвілі і грибків, сприятиме тому, аби адресна табличка впродовж багатьох років тішила ваше око своєю красою.

Коли найкраще просочувати деревину? Це залежить від техніки, в якій ви виготовляєте табличку. Деякі рекомендують застосовувати продукт на самому початку, перед початком роботи. Проте ми знаємо, що при різанні та шліфуванні деревини оголюються незахищені поверхні, тому варто перенести просочення на більш пізній етап.

Якщо ви маєте намір пофарбувати будь-який з елементів в контрастний колір, обов’язково нанесіть під фарбу імпрегнат.

shutterstock_1201189102_

Вироби з нашої лінійки представлені в багатьох відтінках, завдяки яким ви підкреслите природню структуру деревини. Перегляньте палітру барв, наприклад, продукту Захисно-декоративний імпрегнат VIDARON та виберіть ідеальний варіант для свого проєкту!

  • shutterstock_777061282_.jpg

Супутні вироби