Дерев’яна полиця під дзеркалом, що виготовлена власноруч

Дерев'яна полиця під дзеркало відмінно підійде для зберігання речей, якими ви користуєтеся щодня. Її легко можна виготовити самостійно і прикріпити під дзеркалом. Звісно, для того, аби полиця мала гарний й ошатний вигляд й довго служила господарям, деревину слід належно обробити.

_1

 

Під час облаштування інтер'єру кожен квадратний метр – на  вагу золота. Навіть найменші приміщення проектують таким чином, щоб вмістити більше предметів. Шафи або меблі на замовлення – це  ще не все. Полиці також мають неоціненне значення для розширення простору. Як їх розмістити, щоб створити додатковий простір для зберігання?

Полиці доречні в інтер’єрі, де підвісна шафа переповнює простір. Встановіть їх, наприклад, в нішах, над ванною або над узголів'ям ліжка. Також непоганим рішенням буде поличка під дзеркало. Її варто повісити у таких кімнатах:

-          у ванній кімнаті. На поличці зручно розкласти улюблену косметику, якою користуєтеся щодня;

-          у гардеробній. Полиці можете використовувати для одягу і улюблених прикрас;

-          у передпокої поличку можна спорудити для розміщення декорацій, наприклад, для свічок, квітів чи зберігання ключів.

Якщо ви  придбали нове дзеркало, то під ним Ви можете прикрутити на потрібній висоті дерев’яну поличку, змайстровану власноруч.

_3

З якого матеріалу виготовити поличку? Деревини, металу чи скла? Все залежить від ваших уподобань. Однак якщо ви хочете зробити це самостійно і з нуля, вибирайте перший варіант. Найпростіше зробити дерев’яну полицю для дзеркала.

Дерев’яна полиця під дзеркало, виготовлена власноруч

Потрібні матеріали для майстрування дерев’яної полички:

  • дошки;
  • дві підставки;
  • наждачний папір;
  • підвіски меблеві;
  • пилка;
  • дриль - шуруповерт і шурупи.

Необхідні також вироби для захисту і декорування деревини. Рекомендуємо використати Акриловий лак ТМ Vidaron. Як зробити дзеркало з дерев'яною полицею покроково?

Крок 1-й.

Обріжте підготовану дошку потрібної довжини. Вона може дорівнювати ширині дзеркала або трохи  довшою.

Дошка для полиці є ключовою в цьому проекті, тому, вибираючи її, подумайте про те, як створити цікавий дизайн, який би став окрасою інтер’єрного  простору, тому перед придбанням дошки обдумайте, якої товщини має бути поличка?

Крок 2-й.

Ретельно відшліфуйте дерев’яну поверхню наждачним папером або шліфувальною машинкою. Дошка  повинна бути гладкою і без скалок.

Крок 3-й.

Позначте місця прикручування кронштейнів і меблевих підвісок. Злегка просвердліть їх, щоб деревина не зламалася під час вкручування шурупів.

Крок 4-й.

Настав час захистити й задекорувати деревину. Не упускайте цей крок, навіть якщо полиця, яку ви створюєте, не буде піддаватися безпосередньому впливу шкідливих умов (наприклад, вологи).

Почніть процес із нанесення Акрилового лаку ТМ Vidaron, який підкреслить природну красу, зберігаючи текстуру деревини. Водночас виріб створює міцне покриття, стійке до механічних пошкоджень, подряпин і плям. Лак швидко сохне і має слабкий запах. Призначений для декоративно-захисного лакування дерев’яних предметів всередині приміщень. Його можна наносити пензлем, валиком або розпиленням.

Крок 5-й.

Коли всі вироби, що захищають деревину, висохнуть, прикрутіть до полиці кронштейни та меблеві підвіски. Потім прикріпіть її до стіни.

_2

 Отож полиця готова і тепер Ви можете нею користуватися, розклавши кожну річ на своє місце.

  • _1_4.jpg

Супутні вироби