Бетон і деревина у сучасних інтер’єрах – ідеї для натхнення

beton_i_drewno_3

Для дизайну сучасних інтер’єрів усе частіше обирають неординарні рішення, які ще кілька десятиліть тому були б не прийнятні у ролі декору. Одним з них є поєднання деревини і бетону. У цьому разі спірним є саме бетон, який донедавна асоціювався лише з поверхнями, що потребують фінішного оздоблення. То як же поєднати бетон і деревину у помешканні?

З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • чи вдале це поєднання – бетон і деревина,
  • як використовувати деревину і бетон у вітальні,
  • чи хороший вибір – бетон і деревина у передпокої.

Бетон і деревина в оселі – де підійде таке поєднання?
Строгий колір і нерівна текстура бетону у поєднанні з теплим, натуральним коричневим відтінком та декоративним малюнком деревини – напрочуд вдала комбінація. Можливо, завдяки контрасту, який створюється «зіткненням» двох різних текстур та кардинально відмінних за температурою кольорів, а можливо, тому, що обидва матеріали гарно доповнюють мінімалістський дизайн простору.

Бетон і деревина можуть стать основою для створення індустріальних інтер’єрів, стилізованих під старі фабрики, де голі бетонні стіни були нормою, а дерев’яні балки підтримували склепіння великих цехів. Комбінація цих двох матеріалів виникла природним чином з потреб під час будівництва промислових приміщень. Сьогодні бетон і деревина комбінуються з ретельною продуманістю, особлива увага приділяється вибору відповідного кольору обох матеріалів, щоб точно досягти бажаної стилістики інтер’єру.

Важливо!
Якщо ви вирішили використати поєднання бетону і деревини в оселі, важливо правильно підібрати меблі та аксесуари. До такого дизайну не підійдуть вибагливі прикраси та орнаменти – у цьому разі необхідно робити ставку на елегантний мінімалізм.

Деревина і бетон у вітальні – як їх використовувати?
Поєднання деревини і бетону у вітальні відкриває широкі можливості дизайну. Можна використати обидва матеріали у майже рівних пропорціях, щоб «зігріти» холодний характер сірих стін натуральною деревиною, або ж узяти деревину тільки для окремих деталей.
Незалежно від того, що ви виберете, важливо, щоб колір деревини відповідав вашим очікуванням. Якщо інтер’єр дому повинен бути мінімалістським, можна пофарбувати дерев’яні поверхні білою фарбою або покрити їх Захисно-декоративний Лакобейцом Vidaron у кольорі Вибілений дуб L17.
Однак найчастіше використовується поєднання бетону з деревиною натурального кольору – у такому разі достатньо покрити дерев’яні поверхні лаком, який надасть їм блиску (для цього ідеально підійде Акриловий лак VIDARON або Лак без ґрунтовки VIDARON).

beton_i_drewno_2


Найкраще оформлення – сірі стіни у поєднанні з дерев’яною підлогою та меблями. Бетонну стену під телевізор можна доповнити дерев’яним стелажем та настінними полицями, а в їдальні вистачить дерев’яного столу і стільців, щоб надати бетонному оточенню більш затишного характеру.

Дизайн передпокою: бетон і деревина

Вхідна зона – одне з найважливіших місць у домі, адже саме його найперше бачать наші гості. У передпокої повинна зберігатися особлива естетика, щоб можна було справити гарне перше враження на відвідувачів та водночас поєднати це з функціональністю. Поєднання деревини і бетону гарантує дуже елегантний, довговічний та стійкий до забруднень інтер’єр.
Бетонна обробка стіни, яку можна отримати за допомогою Мінеральної штукатурки MAGNAT Style Бетон надасть помешканню сучасного вигляду від самісіньких вхідних дверей, а дерев’яні меблі підкреслять його стильність та оригінальність. Такий «total look» дедалі частіше використовується i відмінно працює в інтер’єрах.

beton_i_drewno_1


Порада!
Не забувайте про належний захист меблів у передпокої. Обирайте Захисно-декоративний лакобейц VIDARON, яким можна ефективно захистити дерев’яні поверхні від плям і водночас надати деревині красивого забарвлення різних відтінків.
Поєднання бетону і деревини – це непідвладний часові стиль, який може з’явитися і у вашому домі. Обирайте красиві й натуральні інтер’єри та насолоджуйтеся дизайном ХХІ сторіччя!

  • beton_i_drewno_3.jpg
  • beton_i_drewno_2.jpg
  • beton_i_drewno_1.jpg