Бейцування деревини та обробка олією

Деревина – натуральний будівельний матеріал, що має унікальні естетичні переваги й неповторний вигляд. Дерев'яні меблі, паркет або тераси можуть тішити нас своєю красою довгі роки, якщо будуть належним чином захищені. Ефективний захист і догляд за деревиною забезпечить використання продуктів марки VIDARON – Олії та Бейцу.

відарон оліявідарон бейц

Напівматове оздоблення підкреслює природну текстуру деревини, це унікальна оздоба будь-якого дерев'яного елемента. Отримання благородного покриття можливе завдяки застосуванню Олії для деревини VIDARON. Олію можна застосовувати і всередині, і назовні приміщень для захисту дерев'яних поверхонь, садових меблів, терас, сходів, перил, помостів. Продукт містить компоненти для догляду та захисту деревини – натуральний рослинний віск, який міститься в ньому, дозволяє отримати стійке до стирання й атмосферних впливів покриття. Завдяки цьому пофарбована деревина надовго зберігає свій благородний зовнішній вигляд. Олія VIDARON, доступна в 4 кольорах, а також у безбарвній версії, ми можемо успішно застосовувати і для європейської, і для екзотичної деревини.

літній столик
Легко та швидко отримати прекрасні декоративні ефекти на дерев'яних поверхнях також можливо завдяки використанню ще однієї новинки в асортименті марки VIDARON – Бейц для деревини. Доступний в 13 спеціально підібраних кольорах Бейц призначена для просочування дерев'яного паркету, сходів, меблів і панелей усередині і ззовні приміщень. За допомогою цього продукту ми можемо також підкреслити благородний зовнішній вигляд дерев'яного антикваріату, а ще – завдяки дуже високій адгезії до основи – виконати з деревини імітацію на поверхні з металу, скла і деяких пластмас. Комфортне і швидке нанесення Бейцу VIDARON забезпечує формула «Easy to use», яка сприяє тому, що виріб рівномірно проникає в деревину, не піднімаючи її волокон. Pезультатом є цілісне покриття, без плям і смуг.

комод

  • комод
  • крісла
  • літній столик

Супутні вироби