5 ідей для облаштування саду в мінімалістичному стилі

Сучасні сади в мінімалістичному стилі надзвичайно елегантні, витончені та легкі. Їх вирізняє  простота у геометрії і стримані кольори. Оскільки рослин в них не так багато, то за ними легко доглядати. Вони чудово підкреслюють естетичність будинку і всього простору. Перевірте, що характеризує дизайн саду вмінімалістичному стилі і як облаштувати сучасний простір перед будинком.

minimalistyczny_ogrd_1_

У цій статті ви дізнаєтеся:

- які найважливіші особливості мінімалістичного стилю для садів;

- за яких умов сучасний  сад в мінімалістичному стилі буде виглядати найкраще;

- як облаштувати сучасний сад.

Сучасні сади в мінімалістичному стилі – найважливіші правила

Сучасні сади в мінімалістичному дусі характеризують: ощадна форма, простота та елегантність. Вони витончені, спокійні і легкі. Лінії чітко окреслені та геометричні, а лад і порядок є головними ознаками. Для декорацій для таких садів в основному використовують рослинні скульптури. У такому скромному  ландшафті ви не знайдете ліани, густу рослинність, інтенсивно засаджені рокарії чи різнокольорові квітучі клумби. Такий сад бути простим, елегантним, але водночас затишним.

Дизайн саду в цьому стилі передбачає насамперед вмілого поєднання зовнішнього простору з особливістю будівлі. Головною ознакою такого саду є підтримка архітектури будинку, а також демонстрація естетики і характерних елементів привабливості усієї території.

Порада! Де і коли сучасний сад в стилі мінімалізму буде найкращим?

Спокійні прості сади в мінімалістичному дусі ідеально підійдуть, зокрема, у містах, а також у сучасних будинках з оригінальною архітектурою. Це ідеальне рішення для людей, які не хочуть витрачати багато часу на догляд за садом, а також для тих, хто цінує спокій, порядок і простоту. Оскільки мінімалістичний стиль не передбачає великої кількості орнаментів і рослин, його можна з успіхом використовувати в невеликому саду.

Натхнення: 5 порад для створення саду в дусі мінімалізму

Як облаштувати сучасний сад в дусі мінімалізму? Ми підготували для вас найважливіші поради, які варто враховувати під час проектування простору.

minimalistyczny_ogrd_3_

1. Вибір меблів для сучасного саду

Вибирайте меблі простої форми. Уникайте химерних конструкцій і ажурних стільців, столів або шезлонгів. Вибирайте елегантні, прості дерев’яні меблі. Ви також можете спробувати крісла, дивани або шезлонги, виготовлені з алюмінієвих конструкцій й оброблених м’якою оббивкою. Також добре підійдуть скляні поверхні лавок і столів.

Меблі в саду  можуть бути сірого, чорного, бежевого або коричневого відтінків. Якщо ви хочете поексперементувати з формою, ви можете вибрати геометричні конструкції або меблі на дротяних конструкціях.

Дерев'яні меблі вимагають належного догляду. Зверніть увагу на Імпрегнат-ґрунт для деревини Vidaron. Цей продукт ґрунтує, зміцнює і просочує їх. Він глибоко проникає в деревину і створює покриття стійке до синяви, пліснявих грибів та лишайників. Його рекомендують як ґрунтовку під імпрегнати й емалі. Опісля нанесення Імпрегнат-ґрунту і його висихання деревину слід покрити  Захисно-декоративним  Імпрегнатом Vidaron, який надовго захищає та декорує дерев’яні вироби. Ви можете вибрати уподобані кольори, який відповідатиме характеру і дизайну вашого саду.

2. Рослини в мінімалістичному палісаднику

Сад в мінімалістичному стилі  – це сад, в якому менша кількість рослинності. Домінуючим елементом, як правило, є плоскі поверхні, оздоблені газонами. Зазвичай рослинність поділяється на невеликі однорідні групи або рослини розташовані окремо.

Рослини в таких садах схожі за видами, і їх розташування ретельно сплановано. Пишні рослини не використовують для оздоблення.

minimalistyczny_ogrd_2_

3. Мінімалістичні прикраси та освітлення в сучасному саду

У сучасному саду небагато декору, а головною прикрасою є рослини. Їх можна формувати в геометричні фігури. Прикраси можуть бути дерев’яними, кам’яними або металевими, але важливо, щоб вони мали сучасну геометричну форму і не перевантажували всю композицію і не відволікали увагу від будинку.

Освітлення відіграє важливу роль в садах у мінімалістичному стилі. Поруч з рослинами можна розмістити прості ліхтарики з геометричними фігурами, а також поставити підсвічування з настінних світильників або світлодіодних стрічок.

Пейзаж сучасного саду також підкреслить ставок або басейн з геометричними фігурами та забудованими берегами. Важливо, щоб він не нагадував класичний ставок або природну водойму.

4. Послідовність у виборі форми

Облаштовуючи сучасний сад, найкраще вибрати одну домінантну форму, яка також фігурує в оздобленні будинку. Якщо ваш проект будівлі передбачає лише гострі форми, не використовуйте кола в дизайні саду. Якщо ж у корпусі будинку з’являються круглі колони або закруглені стіни, використовуйте кола в садовому облаштуванні.

5. Деревина та інші матеріали в сучасному саду

У саду з мінімалістичним дизайном в основному використовуються деревину, скло і метал, але в деяких проектах також використовують цеглу. Ці матеріали, хоча і контрастні, чудово доповнюють один одного, додатково підкреслюючи сучасний характер будинку. Уникайте пластикової та плетеної або кольорової бруківки. Важливо, щоб використані матеріали були гармонійно поєднані з простором і були елегантні.

  • minimalistyczny_ogrd_1_.jpg

Супутні вироби