Захисти деревину – легко й ефективно

Обробка дерев'яних меблів чи іграшок дає змогу ефективно захистити їх та акцентує на природній красі деревини. З думкою про комфорт споживачів, які цінують легкість нанесення та хороші експлуатаційні параметри, було розроблено декоративно-захисний суперекономний лакобейц VIDARON.

vidaron_lakierobejca_klon_750ml_01Новий виріб марки VIDARON – це рішення, яке можна застосувати для декоративно-захисного лакування дерев'яних предметів, котрі використовують і всередині, і зовні приміщень. Застосування цього виробу дає змогу відмінно оновити дерев'яні елементи та створити міцне й естетичне покриття.

Сучасна рецептура декоративно-захисного суперекономного лакобейцу VIDARON забезпечує спрощене нанесення та виняткову економність – до 30 м2/л при одношаровому лакуванні. Завдяки спеціальній гелевій формулі виріб не капає, не розбризкується і не стікає з вертикальних поверхонь, що значно полегшує його рівномірне нанесення.

istock_000016784243large

Лакобейц містить добавку Teflon® surface protector, яка ефективно захищає деревину від впливу атмосферних факторів і запобігає вимиванню захисних речовин. Виріб не шкідливий для осіб із підвищеною чутливістю, оскільки відповідає вимогам європейського стандарту PN EN 71.3 «Безпека іграшок». На покриття, виконані лакобейцом, дають 6-річну гарантію.

samochodzik_01

Виріб поєднує якість та екологічність, доступний у безбарвній версії та в 11 готових кольорах. Його застосування дає змогу отримати покриття із сатиновим верхнім шаром, який підкреслює природну фактуру деревини.

З новим декоративно-захисним суперекономним лакобейцом VIDARON весняне лакування дерев'яних елементів буде справжнім задоволенням!

polka3

  • VIDARON_Lakierobejca_Klon_750ml_01.jpg
  • Samochodzik_01_1.jpg
  • polka3_2.jpg
  • iStock_000016784243Large_2.jpg
26.02.2016
Ділилися досвідом
Викладачі спецдисциплін та майстри деревообробного профілю ПТНЗ Львівщини взяли участь у навчально-практичному семінарі «Вироби для захисту, декорування деревини», який відбувся на базі ДНЗ «Художнє ПТУ...
24.09.2015
Новий виріб ТМ VIDARON ефективно захистить деревину
В Україні вироби ТМ VIDARON вже добре відомі українським майстрам деревообробної галузі, а також усім людям, яким доводилося декорувати і захищати дерев'яні меблі, вікна, двері й інший реманент, щоб...
10.07.2015
Акція від компанії «СНЄЖКА-УКРАЇНА»!
З 13 липня по 31 серпня 2015 року компанія «СНЄЖКА-УКРАЇНА» проводить акцію на вироби для захисту та декорування деревини від ТМ VIDARON.
19.02.2015
ТМ VIDARON презентувала нові вироби для надійного та легкого встановлення паркету
Компанія «Снєжка-Україна» розпочала серійне виробництво інноваційних клеїв для паркету ТМ VIDARON. Нові вироби чудово підходять для роботи з різними видами дерев’яних покриттів, забезпечують правильне...
Показати більше