Акція від компанії «СНЄЖКА-УКРАЇНА»!

З 13 липня по 31 серпня 2015 року компанія «СНЄЖКА-УКРАЇНА» проводить акцію на вироби для захисту та декорування деревини від ТМ VIDARON. Кожен охочий може придбати продукцію для обробки дерев'яних елементів свого дому чи саду за акційною знижкою -30%. Знижка надається усім споживачам без додаткових умов та правил.
В акційний пакет входять такі вироби, як захисно-декоративні Імпрегнат для деревини в упаковках 700 мл, 2,5 л, 4,5 л, а також Лакобейц для деревини – в ємностях 750 мл та 2,5 л.
Акційну продукцію можна придбати у будівельних магазинах по всій території України, а також у фірмових магазинах та салонах "Śnieżka".  
Запрошуємо Вас не пропустити свій шанс та придбати високоякісні вироби для оздоблення деревини від ТМ VIDARON. Зокрема вироби, які виготовлені на основі новітніх технологій та з високоякісних компонентів, що  гарантує надійний захист, догляд та декорування деревини.
Не забувайте, що придбавши акційну продукцію, Ви отримаєте не тільки якісні вироби за хорошу ціну, а й 6-річну гарантію захисту покриття.
Детальніше про використання виробів ви можете дізнатись за посиланнями: VIDARON Імпрегнат,   VIDARON Лакобейц.

деревяна альтанка

26.02.2016
Ділилися досвідом
Викладачі спецдисциплін та майстри деревообробного профілю ПТНЗ Львівщини взяли участь у навчально-практичному семінарі «Вироби для захисту, декорування деревини», який відбувся на базі ДНЗ «Художнє ПТУ...
24.09.2015
Новий виріб ТМ VIDARON ефективно захистить деревину
В Україні вироби ТМ VIDARON вже добре відомі українським майстрам деревообробної галузі, а також усім людям, яким доводилося декорувати і захищати дерев'яні меблі, вікна, двері й інший реманент, щоб...
10.07.2015
Акція від компанії «СНЄЖКА-УКРАЇНА»!
З 13 липня по 31 серпня 2015 року компанія «СНЄЖКА-УКРАЇНА» проводить акцію на вироби для захисту та декорування деревини від ТМ VIDARON.
19.02.2015
ТМ VIDARON презентувала нові вироби для надійного та легкого встановлення паркету
Компанія «Снєжка-Україна» розпочала серійне виробництво інноваційних клеїв для паркету ТМ VIDARON. Нові вироби чудово підходять для роботи з різними видами дерев’яних покриттів, забезпечують правильне...
Показати більше