Оновлений сайт ТМ Vidaron – максимально комфортний формат

Оновлена інтернет-сторінка торгової марки Vidaron створена, щоб з легкістю допомогти користувачам підібрати потрібний засіб догляду, ознайомити з його характеристиками та способом нанесення, а також надати максимум корисної інформації про захист та декорування деревини.

новий сайт відарон

Щоб зробити оновлену версію сайту ще зручнішою для пошуку необхідних виробів та отримання корисних порад від експертів, компанія «Снєжка-Україна» попередньо провела маркетингові дослідження та максимально врахувала побажання користувачів.
З першого погляду стають помітними переваги нового формату сайту. Це, зокрема, функціональний інтерфейс, сучасний дизайн та проста, зручна навігація.
Неймовірно комфортним став підбір необхідного засобу для захисту та декорування деревини. Відтепер кожен користувач має змогу обрати поверхню, яку слід обробити – чи це зовнішня, як-от: вікна, двері, тераса, садові меблі, огорожа, чи внутрішня, наприклад, меблі, підлога, дитячі іграшки, сходи, стінні панелі. Також можна обрати породу деревини: бук, дуб, сосна, модрина тощо, ступінь блиску та колір покриття. Наступний крок – це вибір бажаного виробу з переліку автоматично запропонованих, відповідно до виду дерев'яної поверхні. Обравши всі необхідні критерії,  користувач наочно побачить кінцевий варіант покритої поверхні відповідним виробом ТМ Vidaron.
порадник відарон
Ще доступнішою для користувача стала широка інформативна база про захист деревини та догляд за нею: навчальні фільми, корисні статті, словник технічних термінів. Теоретичні знання і практичні поради стануть у пригоді  професіоналам деревообробної галузі, а також майстрам-любителям, які шукають найкращих рішень із захисту і декорування деревини.

відарон на компютері
планшетКористуватися сайтом ТМ Vidaron зі смартфонів та планшетів без встановлення спеціального додатку відтепер стало значно зручніше. Також на сайті є можливість підписатися на інформаційний бюлетень, аби першими отримувати цікаві новини зі світу виробів Vidaron. Крім того, Ви з легкістю знайдете найближчий магазин або пункт продажу продукції, скориставшись картою та конвектором пошуку.

  • новий сайт відарон
26.02.2016
Ділилися досвідом
Викладачі спецдисциплін та майстри деревообробного профілю ПТНЗ Львівщини взяли участь у навчально-практичному семінарі «Вироби для захисту, декорування деревини», який відбувся на базі ДНЗ «Художнє ПТУ...
24.09.2015
Новий виріб ТМ VIDARON ефективно захистить деревину
В Україні вироби ТМ VIDARON вже добре відомі українським майстрам деревообробної галузі, а також усім людям, яким доводилося декорувати і захищати дерев'яні меблі, вікна, двері й інший реманент, щоб...
10.07.2015
Акція від компанії «СНЄЖКА-УКРАЇНА»!
З 13 липня по 31 серпня 2015 року компанія «СНЄЖКА-УКРАЇНА» проводить акцію на вироби для захисту та декорування деревини від ТМ VIDARON.
19.02.2015
ТМ VIDARON презентувала нові вироби для надійного та легкого встановлення паркету
Компанія «Снєжка-Україна» розпочала серійне виробництво інноваційних клеїв для паркету ТМ VIDARON. Нові вироби чудово підходять для роботи з різними видами дерев’яних покриттів, забезпечують правильне...
Показати більше