Столик для сніданків – майструємо власноруч!

Сніданок – невід'ємначастина ранку. Інколи, якщо зранку є більше достатньо часу, то варто поснідати посеред  м’якої постелі. Для такої ранньої трапези у ліжку вам знадобиться столик для сніданку. Не шукайте його в магазинах, а зробіть цей гаджет самостійно. Вам знадобиться лише кілька дощечок, кілька шурупів, відповідне декорування виробу – і все готово!

stolyk_dla_sniadania_1

Столик для сніданку – це  не що інше, як простий піднос з ніжками, який можна поставити на матрац. Такий гаджет надзвичайно практичний з кількох причин. Насамперед, Вам не доведеться хвилюватися, що ваш сніданок пролляється і забруднить постіль. А, щоб крихти і їжа не потрапляли на ліжко, варто подбати про  харчовий килимок.

Такий піднос також стане хорошим подарунком для тих, хто не любить швидко вставати з ліжка у вихідні. Але не тільки. Такий гаджет потішить і людей, які багато працюють за портативним комп'ютером – столик  для сніданку теж якнайкраще підійде для ноутбука.

А ви вже знаєте, кому такий подарунок може стати у пригоді? А може він знадобиться Вам? Замість того щоб купувати стіл для сніданку, зробіть його власноруч. Нічого складного!

Як змайструвати власноруч столик для сніданку? – Потрібні матеріали

Столи для сніданку вирізняються конструкцією та висотою.Наведена покрокова інструкція  допоможе Вам створити простий, але елегантний предмет меблів. Про які матеріали та інструменти потрібно подбати? Незалежно від того, чи ви готуєте такий столик для сніданку чи під ноутбук, Вам знадобляться:

  • фанера розміром 550 мм х 280 мм х 18 мм;
  • брус, який утворює край стільниці (два розмірами 550 мм х 40 мм х 20 мм, ще два розміром 320 мм х 40 мм х 20 мм);
  • брус для створення ніжок (чотири 280 мм х 30 мм х 20 мм, чотири 240 мм х 30 мм х 20 мм);
  • саморізи;
  • клей для деревини;
  • дриль-шуруповерт;
  • наждачний папір або шліфувальна машинка;
  • вироби для захисту й декорування деревини, наприклад, Лакобейц VIDARON

Конструкція столика, створена власноруч

Конструювання столику для сніданку розпочніть з шліфування усіх дерев’яних елементів. Добре підготовлена ​​дерев'яна поверхня повинна бути гладкою і без гострих країв.

Далі змайструйте ніжки столу. Склейте брус або закріпіть його шурупами. З’єднайте їх так, щоб вони утворили два квадрати по боках завдовжки 28 см.

Приміряйте скручені ніжки до стільниці. Розташуйте їх на одному рівні з коротким краєм фанери. Якщо вони підходять ідеально, прикріпіть їх саморізами. Щоб з'єднати матеріали, перед скручуванням деревини використовуйте клей.

Тепер прийшов час допасувати стільницю. Чотири квадратних бруса, які у вас залишилися, сформують її межі. Щоб предмети на ньому не падали. Як їх поєднати? Розпочніть від загвинчування довших країв. Помістіть квадратний брус так, щоб він виступав над фанерою. Пригвинтіть наступні два (коротші) до перших двох елементів рами, зберігаючи таку саму висоту деревини, що виступає над стільницею.

Власноруч виготовлений дерев’яний столик – готовий, але ще залишається останній етап праці – обробити його захисно-декоративними виробами. Для цього використайте захисно-декоративний Лакобейц ТМ VIDARON, який створює міцне декоративне покриття, стійке до подряпин. Ви зможете обрати з палітри кольорів відтінок, який найбільше Вам припав до душі. Нанесіть цей виріб на столик, подбавши про його надійний захист на довгі роки.

stolyk_dla_sniadania_3

Індивідуальний столик для сніданку з гравіюванням

Змайстрований власноруч столик є унікальною прикрасою інтер'єру. Підкресліть його оригінальність за допомогою гравіювання. Створіть орнамент або будь-який напис на деревині. Столик для сніданку з гравіюванням — це гарна ідея, якщо ви хочете використовувати його як подарунок. Потім нанесіть на нього, наприклад, ініціали майбутнього власника.

Як гравірувати? Нанесіть обраний малюнок на деревину. Ви можете скопіювати його, перемалювати або створити безпосередньо на матеріалі. Потім скористайтеся спеціальним інструментом для гравірування. Ви можете вибрати  класичний гравірувальний інструмент. Що потрібно пам'ятати під час роботи? Перш за все, вірте в свої сили - гравірування вимагає точності і твердої руки.

stolyk_dla_sniadania_2

  • stolyk_dla_sniadania_1.jpg

Супутні вироби