Реноваційний Імпрегнат

  Реноваційний Імпрегнат
  • 4_season_silver_1.png
   порівняти вироби

   Опис

   Cучасний виріб, у якому використовується формула FOUR-SEASON PROTECTION, що забезпечує виняткові параметри стійкості до будь-яких погодних умов. Реноваційний імпрегнат додатково містить віск, який відштовхує воду, захищаючи деревину від руйнівної дії вологи. Желеподібна консистенція виробу дає можливість легкого і приємного нанесення.

   Основні властивості виробу

   Формула FOUR-SEASON PROTECTION - 
   забезпечує виняткові параметри стійкості до будь-яких погодних умов
   Містить віск – захищає від води
   Швидко сохне – завчасна стійкість до дощу
   Глибоко проникає і зміцнює деревину
   Для відновлення пофарбованої раніше деревини  

   Підбір виробу

   Рекомендується для захисно-декоративного фарбування дерев’яних поверхонь, особливо садової архітектури ­ паркани, ворота, перголи, палісадники. Виріб не призначений для імпрегнування дерев’яних підлог, сходів, терас, тобто комунікаційних шляхів. У випадку нетипового застосування (наприклад, дерев’яні матеріали для покрівельних робіт, екзотичні породи деревини, коркові панелі тощо) з приводу використання виробу необхідно проконсультуватися з Виробником. Виріб не призначений для імпрегнування дерев’яних дахів і ґонту. З огляду на наявність у складі імпрегнату гідрофобізуючого воску не рекомендується наносити на поверхневі вироби (лаки, емалі тощо). Не рекомендується нанесення імпрегнату на раніше олієні або бейцовані поверхні.

   Розхід

   до 10 м²/л при одношаровому нанесенні

   Упаковка:

   700 мл; 4,5 л; 9 л

   Рекомендована кількість шарів:

   2 шари

   Спосіб нанесення:

   пензель, валик

   Час висихання:

   2-4 години

   Файли для завантаження

   Вироби для порівняння відсутні.

   Для порівняння виберіть вироби зі списку.

   Інформаційний бюлетень VIDARON

   Якщо ви бажаєте отримувати актуальну інформацію
   з сайту, підпишіться на розсилання інформаційного бюлетня.


   Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що "адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення

   Підписатися