• Що таке Teflon™ Surface Protector?

  Teflon™ - це компонент, який забезпечує унікальні властивості. Він стійкий до екстремальних температур, надзвичайно ковзкий, має ізоляційні властивості та є майже інертним хімічно.

  Звязки між його часточками винятково сильні, завдяки чому він не вступає в реакцію з іншими сполученнями. Це означає, що до поверхні з Teflon™ нічого не прилипає, і в той же час їй властива висока стійкість до впливу атмосферних факторів. Покриття з добавкою Teflon™ surface protector також характеризується підвищеною водостійкістю, що ефективно захищає оброблені поверхні від проникнення води та вологи.

  Безпека
  Захист деревини
  Що таке Teflon™ Surface Protector?
 • Безпека

  Teflon™, який міститься у наших виробах, жодним чином не впливає на безпеку їх використання. Це підтверждено дослідженнями, проведеними, зокрема, в лабораторії Гаскелла та в Управлінні санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA - Food and Drug Administration).

  Teflon™
  Захист деревини
  Безпека
 • Teflon™ surface protector для захисту деревини

  Teflon™ - це унікальна комбінація хімічних і фізичних властивостей, які виникають із специфічної структури компонента. Зв'язки між його часточками винятково сильні, завдяки чому він не вступає в реакцію з іншими сполученнями. Це означає, що до поверхні з Teflon™ нічого не прилипає, і добавка не вимивається!

  Teflon™
  Безпека
  Teflon™ surface protector для захисту деревини
Застосовується у виробах VIDARON
Teflon™ Surface Protector
 • Захист від УФ

  Детальніше

  Сонячне УФ-випромінювання знищує лігнін, котрий связывает клітини деревини і забезпечує її міцність. В результаті впливу УФ-променів поверхня деревини сіріє і з часом робиться ламкою, що призводить до її повного розкладання. Завдяки Teflon™ surface protector волокна деревини краще захищені від руйнівного впливу УФ-променів.
 • \Захист від води та вологи

  Детальніше

  Teflon™ surface protector захищає від проникнення вологи, підвищує водостійкість покриття і сприяє швидшому стіканню води з поверхні деревини.
 • Захист, який не вимивається

  Детальніше

  Teflon™ захищає деревину від вимивання захисних речовин, які містяться у виробах VIDARON.
 • Цілковита безпека

  Детальніше

  Вироби, які містять у своєму складі Teflon™ surface protector, характеризуються підвищеною стійкістю до руйнівних атмосферних факторів.
Вироби VIDARON з вмістом
Teflon™ Surface Protector
 • Імпрегнат захисно-декоративний

  Сучасний захисно-декоративний імпрегнат, який містить Teflon™ surface protector, призначений для обробки деревини назовні та всередині приміщень. Надає 6-річну гарантію ефективного захисту.

  Захищає від грибка, синяви та комах
  Глибоко проникає
  Стійкий до складних погодних умов
  Містить віск - підвищена водостійкість
  Для зовнішніх
  і внутрішніх робіт

  Застосування: Дивитися більше

 • Лакобейц захисно-декоративний

  Високоякісний захисно-декоративний лакобейц з добавкою Teflon™ surface protector призначений для лакування дерев'яних поверхонь всередині та назовні приміщень. Надає 6-річну гарантію ефективного захисту.

  Стійкий до складних погодних умов
  Забезпечує міцне та еластичне покриття
  Надзвичайно легке нанесення
  Містить унікальну комбінацію високоякісних смол
  Для зовнішніх
  і внутрішніх робіт

  Застосування: Дивитися більше

 • Імпрегнат
  захисно-декоративний

 • Лакобейц
  захисно-декоративний

Щоб дізнатися більше про Тetlon® Surface Protector, використовуйте комп'ютер або планшет.

Повернутися на головну сторінку