Філософія торгової марки

VIDARON – марка виробів для захисту та декорування деревини. Марка натхнена Скандинавією, де мешканці вивчили секретні методики використання безцінного дару, яким є деревина. Вони навчилися вміло використовувати її, ніжно дбаючи про те, щоб деревина не втратила жодної зі своїх переваг. Назва марки асоціюється з Відаром, який у скандинавській міфології є покровителем дерев. Тепер ми можемо використовувати ці знання завдяки продуктам марки VIDARON.

marka

Пропозицію від марки підготовлено для всіх, хто прагне комплексного способу догляду за деревиною, яка наповнює їхній будинок атмосферою тепла й затишку. Для тих, хто шукає безпечних високоякісних продуктів. Це пропозиція, що відповідає потребам і любителів, і професіоналів, які шукають найкращі рішення, оскільки самі є чудовими фахівцями.

VIDARON – експерт із захисту та декорування деревини

Про торгову марку

Чому ми?

Дерев'яні альтанки, паркани, перголи, малі й великі декоративні елементи – всі вони щодня зазнають руйнівного впливу змінних атмосферних умов, дії мікроорганізмів і комах. Це призводить до негативних змін сировини, які ми називаємо руйнуванням деревини й біокорозією. Такі зміни можуть мати різноманітний характер – за суттю, розміром і частотою поширення. Аби бути впевненим, що матеріал, з якого виконані різноманітні елементи дизайну, надовго збереже свої якості, необхідно забезпечити його ефективний і тривалий захист.

dlaczego_my

Бажаючи зберегти унікальні властивості дерева, ми мусимо пам'ятати про його належний захист. Для цього пропонуємо Вам продукцію марки VIDARON, яка забезпечить оптимальний захист, догляд і декорування деревини.