Dlaczego my

Дерев'яні альтанки, паркани, перголи, малі й великі декоративні елементи – всі вони щодня зазнають руйнівного впливу змінних атмосферних умов, дії мікроорганізмів і комах. Це призводить до негативних змін сировини, які ми називаємо руйнуванням деревини й біокорозією. Такі зміни можуть мати різноманітний характер – за суттю, розміром і частотою поширення. Аби бути впевненим, що матеріал, з якого виконані різноманітні елементи дизайну, надовго збереже свої якості, необхідно забезпечити його ефективний і тривалий захист.

dlaczego_my

Бажаючи зберегти унікальні властивості дерева, ми мусимо пам'ятати про його належний захист. Для цього пропонуємо Вам продукцію марки VIDARON, яка забезпечить оптимальний захист, догляд і декорування деревини.

Інформаційний бюлетень VIDARON

Якщо ви бажаєте отримувати актуальну інформацію
з сайту, підпишіться на розсилання інформаційного бюлетня.


Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що "адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення

Підписатися