Висока ефективність наших виробів – це результат безперервних тестувань та досліджень у незалежних установах, а також у власних лабораторіях. Підтвердженням якості виробів марки VIDARON є 6-річна гарантія.

Вироби, на які поширюється 6-річна гарантія:

гарантія VIDARON надається у відповідності до Закону від 23 квітня 1964 р., Цивільний Кодекс (Зак. Вісн., 1964 р., № 16, пар. 93 зі змінами)
Якість, підтверджена дослідженнями
Підставою для надання гарантії є результати проведених досліджень, у ході яких зразки піддавалися впливу найекстремальніших погодних умов. Проведені тести включали в себе декілька етапів.
 • Дослідження в ксенотесті (камера старіння)

  Детальніше

  Тест, виконаний на цьому обладнанні, полягав у перевірці стійкості покриття до впливу штучно створених атмосферних умов. Зразки оцінювалися з точки зору ступеня руйнування деревини (кількість і розмір пошкоджень) та змін у її зовнішньому вигляді (ступінь ламкості, кількість тріщин).
 • Дослідження у камері УФ

  Детальніше

  У ході дослідження зразки піддавалися впливу УФ-випромінювання, оцінювалися, зокрема, зміни відтінку забарвленої поверхні та можливі тріщини деревини.
 • Дослідження глибини проникнення в деревину

  Детальніше

  Дослідження, проведені в Інституті технології деревини у м. Познань, підтвердили ефективне проникнення у деревину захисно-декоративного імпрегнату VIDARON, що забезпечує правильне збереження деревини зсередини (стандарт PN-75/C-04901).
Лише вироби VIDARON містять Teflon™
і гарантують 6-річний ефективний захист деревини
Довіртеся гарантії, оберіть VIDARON Детальніше з умовами гарантії можна ознайомитися на сайтах виробів у закладці «файл для скачування»
Щоб дізнатися більше про гарантію, використовуйте комп'ютер або планшет.

Повернутися на головну сторінку

Інформаційний бюлетень VIDARON

Якщо ви бажаєте отримувати актуальну інформацію
з сайту, підпишіться на розсилання інформаційного бюлетня.


Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» ми повідомляємо, що "адміністратором особистих даних є АТ “Фабрика Фарб і Лаків “Śnieżka”з місцезнаходженням в м. Любзіні, 34a (39-102),Польща. Особисті дані були передані добровільно з метою подальших контактів. Особисті дані будуть відкриті для доступу виключно суб'єктам, уповноваженим на підставі положень закону. Ви має право доступу до змісту своїх даних, а також на їх виправлення

Підписатися