Стійкий захист садових меблів

Садові меблі постійно зазнають руйнівного впливу атмосферних чинників. Для якнайдовшого збереження елегантного зовнішнього вигляду їх необхідно належно захищати. Процес захисту можна виконати самостійно. Для цього ідеально підходить Захисно-декоративний Лакобейц VIDARON.

meble_ogrodowevidaron_1

Лакобейц – це засіб, що захищає, декорує та убезпечує деревину, препарат максимально захищає деревину від шкідливих атмосферних впливів. Вдночас Лакобейц надає меблям привабливого зовнішнього вигляду з тонким сатиновим блиском.

Перед фарбуванням

Лакобейц має розхід до 15 м²/л, тож перед фарбуванням слід придбати необхідну її кількість. Перед початком роботи потрібно також підготувати необхідні інструменти й відповідно захистити місце, в якому ми будемо працювати. Також варто зібрати необхідні аксесуари: захисні рукавички, пензлі, губку, наждаковий папір (щільність 150-200 і 320),підставку або опору, на якій розмістимо елементи, що фарбуємо, та мішалку.

meble_ogrodowevidaron

1-й етап – підготовка основи

Перед початком фарбування необхідно відповідно підготувати основу. Поверхню деревини потрібно загладити наждаковим папером. Його зернистість підбирають залежно від ступеня нерівності основи (що більш нерівна, то більша зернистість). Щільність має коливатися в межах між 150 і 200. Під час шліфування ми повинні подбати про всі елементи, навіть важкодоступні – так, щоб уся поверхня була рівномірно готова до фарбування. Варто зазначити, що сильніше відшліфовані місця дадуть світліший колір, а більш шорсткі – темніший. Відшліфовану поверхню необхідно очистити від пилу пилососом.

Поверхня, призначена для фарбування, має бути гладкою, сухою і очищеною від забруднень. Засмолені та жирні місця потрібно промити очищеним бензином, перед початком робіт – висушити.

2-й етап – нанесення першого шару

Після відкриття ємності Захисно-декоративний Лакобейц VIDARON подбаємо про те, щоб її вміст був ретельно перемішаний. Фарбувати можна пензлем або тампоном, вибір залежить від форми предмета й наших уподобань. Якщо фарбуємо пензлем, пам'ятаймо, що слід використовувати спеціальний тип, призначений для виробів, які містять розчинник.

Варто також пам'ятати, що шар, нанесений тампоном, є трохи тоншим від покриття, нанесеного пензлем. Перевага методу нанесення тампоном – більш рівномірне нанесення Лакобейцу й отримання більш гладкого покриття. Ним також легше фарбувати важкодоступні місця.

Лакобейц наносимо акуратно і рівномірно. Приблизно через хвилину після нанесення слід розтерти її напівсухим пензлем уздовж шарів деревини (це забезпечить рівномірне нанесення). Поєднання окремих фрагментів пофарбованого предмета виконуємо «на мокро». Пофарбований елемент залишаємо для висихання на 12 годин.

3-й етап – нанесення другого шару

Перш ніж ми приступимо до нанесення другого шару, необхідно виконати проміжне шліфування. Виконуємо його після повного висихання першого шару Лакобейцу. Для цього процесу слід використовувати наждаковий папір із градацією близько 320. Завдяки цьому ми загладжуємо волокна деревини, що піднялися, й отримуємо ідеально гладку поверхню. Усуваємо пил, що утворився (найкраще – пилососом).

Другий шар продукту наносимо рівномірно на всю поверхню, пам'ятаючи про розтирання напівсухим пензлем. Час висихання другого шару становить близько 12 годин.

Після завершення робіт

Останнім етапом є ретельне миття і сушіння інструментів. Найкраще використовувати для цього розчинник для олійно-фталових виробів. Пензель ретельно ополіскуємо, висушуємо, а потім викручуємо.

Завдяки захищеності садових меблів Захисно-декоративним Лакобейцом VIDARON ми зможемо насолоджуватися ними довгі роки.

  • meble_ogrodoweVIDARON.jpg
  • meble_ogrodoweVIDARON_1.jpg

Супутні вироби